loading

Spolupráce

Nabízíme vám možnost spolupráce při realizaci vašich prodejních a marketingových aktivit. Cílová skupina diváků i návštěvníků motoristických akcí je dobře popsaná a jedná se o atraktivní segment obyvatel s poměrně významnou kupní silou a rozhodovacími schopnostmi.
Máme konkrétní dobré zkušenosti jak s podporou zboží a služeb s přímou vazbou na motorismus, tak i těch, které se na první pohled zdají zcela nesouvisející.
Dokážeme správně uchopit komunikaci k velké mase diváků na závodech rally, ale také o dva řády menší, ale o to víc loajální a komunikaci otevřené skupiny fanoušků u malých sportů.
Umíme připravit smysluplný rozsah komunikace v rozsahu od desítek tisíc korun až po miliony, u dlouhodobých a rozsáhlých propagačních aktivit.

 
Dlouhodobě stavíme na individuálním přístupu. Buďte si jistí, že na začátku případné spolupráce budeme klást různé otázky. Pokud bychom neviděli potenciál k tomu, jak právě vám pomoci, řekneme to včas a nebudeme z vás zkoušet tahat peníze za něco, co nebude fungovat.
Naším cílem je jednoznačně dlouhodobá spolupráce založená na měřitelných výsledcích a vzájemně korektním přístupu.
Kdykoliv vám nebude něco zcela jasné nebo budete chtít slyšet, zda existuje nějaká alternativa, nebojte se zeptat.

Reklama v televizi

Myslíte si, že reklama v televizi je jen pro ty, kdo na ní mají milióny? A že potřebujete mediální agenturu, abyste pronikli do jejích tajů? Nemusíte se bát. Rádi vám ukážeme, že efektivní marketing podporující povědomí o značce nebo zvyšující prodeje lze dělat i s daleko menšími rozpočty a přesto dobrým výsledkem. Ozvěte se, ukážeme vám zkušenosti našich současných klientů a budeme hledat to nejlepší řešení právě pro vás!

Reklama v místě závodů

Více než 200 000 lidí. To je obvyklá návštěvnost největší české rally. Spoustu dalších závodů navštěvují větší desítky tisíc lidí. Spousta z nich na místě fotí, točí svá videa, sdílí je mezi přáteli… Na skoro každé, divácky atraktivní, místo je možné instalovat nějakou reklamu. Umíme vám poradit, najít vhodnou formu komunikace, vytipovat umístění a zjistit produkci i instalaci reklam. Je to cesta, jak se dostat do největších médií, na sociální sítě i do povědomí fanoušků na místě závodů.

Integrovaný 360° marketing

Zejména pro menší klienty, bez vlastního marketingového oddělení zajišťujeme komplexní prodejní a marketingovou podporu v oblasti motorsportu. Na míru pro vás vymyslíme řešení, které může zahrnovat reklamu v televizi, na místě závodů, doplněnou o prodejní místa (PoS) a cílenou online nebo i offline kampaň. Integrací více kanálů dokážeme znásobit celkový efekt a výnos z této formy komunikace.

 

 

Spolupráce s komunitními médii

Většině významných a dobře fungujících komunitních médií (weby, FB stránky a skupiny) poskytujeme vybraný obsah a dlouhodobě s nimi spolupracujeme na zviditelňování jednotlivých motoristických disciplín. Nad rámec běžných aktivit vám tak můžeme nabídnou zajištění reklamy, PR komunikace i speciálních akcí v místech, která jsou prostřednictvím mediálních agentur nebo individuálních poptávek často prakticky nedostupná.


2020 © APOMULTICAM.cz
All right reserved.

iconSídlo Firmy
APO MULTICAM s.r.o.
Ocelářská 1354/35
190 00 Praha 9, Libeň
icon296 557 282
iconmartin.bena@apomulticam.cz