loading

Motoristický sport

Motoristický sport je v Čechách po fotbalu a hokeji třetí nejoblíbenější a nejsledovanější sportovní disciplínou. Větší statisíce diváků TOP disciplín a obdobný počet návštěvníků velkých sportovních akcí jasně ukazuje, že jsme národem motoristických fanoušků. Je nám ctí, že naše srdce i naše práce je s těmito sporty významně spojena. Naší dlouhodobou misí je přinášet fanouškům stále více a lepších zážitků v podobě audiovizuálních pořadů.

 

Jsme také partnerem Autoklubu České republiky právě pro oblast marketingových a vysílacích práv na drtivou většinu motoristických disciplín.

 
 

TrueCam MČR V Rally

Český motorsport

Nejprestižnější domácí motoristický šampionát. V roce 2017 se náš tým postaral o historicky nejvýraznější a nejrozsáhlejší medializaci české rally. Společnost APO MULTICAM postoupila svá výhradní práva České televizi a zároveň vyprodukovala svůj vlastní špičkový pořad na prestižním sportovním programu Nova Sport. Zároveň díky naší vlastní video produkci mohli zpravodajství z TrueCam MČR v rally sledovat také čtenáři serveru idnes.cz.

FIM WSC

V roce 2017 se náš tým rozhodl k odvážnému kroku a po dohodě se světovou motocyklovou federací FIM vyprodukoval kompletní 14tidílný seriál Mistrovství světa v sidecarcrossu. Tento sport a jeho vrcholný šampionát má 40tiletou historii a po sezoně 2017 se všichni bez výjimky shodují na tom, že příchod naší společnosti na scénu představuje zlomový moment. Poprvé v historii se totiž tento sportovně vysoce kvalitní seriál dočkal profesionální televizní produkce, která si již v polovině první takto pojaté sezony dostala do celosvětového vysílání na platformě Motorsport.tv.

WRC – Mistrovství světa v rally

Tento šampionát patří k tomu absolutně nejlepšímu, co světový motorsport nabízí. Rallysport jako takový je navíc v České republice zdaleka nejpopulárnější motorsport, takže logicky i světový šampionát, coby první liga tohoto sportu, je velice sledovaný. Mistrovství světa v rally – WRC, se řadí mezi top tři světové motorsporty a to po bok Formule 1 a MotoGP.

WRX – Mistrovství světa v rallycrossu

Rallycross je nesmírně atraktivní motoristickou disciplínou, která má především v Evropě obrovskou tradici. Do roku 2013 bylo vrcholným šampionátem tohoto sportu Mistrovství Evropy. Počínaje rokem 2014 se však začala psát nová kapitola rallycrossu a to když se díky novému promotérovi IMG stal šampionátem světovým. Od té doby zaznamenal rallycross obrovský vzestup a ne náhodou tento sport posbíral několik cen za nejrychleji rostoucí motorsport na světa. V rallycrossu momentálně závodí velké hvězdy světového motorsportu, v čele s 9tinásobným mistrem světa v rally, Sebastienem Loebem. Jsou tu však i další hvězdy, jako například Petter Solberg, Mattias Ekström, Ken Block a mnozí jiní.

Českýmotorsport.tv

Začátkem roku 2017 vznikla další mediální platforma společnosti APO MULTICAM a to web ceskymotorsport.tv. Zde mohou motorističtí fanoušci vidět veškerou naší i zahraniční produkci, tzn. TrueCam MČR v rally, WRC, WRX, WSC a mnoho dalšího. To vše mají k dispozici zdarma.

www.ceskymotorsport.tv
www.fimsidecarcross.com


2021 © APOMULTICAM.cz
All right reserved.

iconSídlo Firmy
APO MULTICAM s.r.o.
Ocelářská 1354/35
190 00 Praha 9, Libeň
icon296 557 282
iconmartin.bena@apomulticam.cz