loading

Audiovizuální produkce

Audiovizuální produkce

Společnost APO MULTICAM se specializuje na audiovizuální produkci z oblasti motorsportu, ale zkušenosti s natáčením a následnou postprodukcí má i v jiných oblastech. Díky spolupráci s nejlepšími lidmi z oboru je výsledný produkt vždy na vysoké, profesionální úrovni.

Motoristické pořady

Tady jsme, jak se říká doma. Motorsport nás baví, a to je vždy hlavní předpoklad k tomu, aby z jakéhokoliv závodu či motoristické show vznikl kvalitní, a hlavně zábavný pořad. Máme za sebou stovky, možná už tisíce vyprodukovaných pořadů a všechny tyto pořady spojuje jediná charakteristika, a tou je televizní kvalita.

Běžná video produkce

Vzhledem k tomu, že lidé z našeho týmu jsou opravdovými profesionály a zároveň jsou to lidé kreativní, je naše společnost schopná vyrobit v podstatě jakékoliv video. Vše záleží na přání klienta. Přejete si reklamní spot? Není problém. Nebo byste raději měli jen krátké virální video? Stačí říct. S jistou nadsázkou jsme připraveni splnit jakékoliv vaše přání.

Veškerý dostupný videomateriál z produkce APO Multicam s.r.o., naleznete na webových stránkách: www.ceskymotorsport.tv a www.fimsidecarcross.com

                  


2021 © APOMULTICAM.cz
All right reserved.

iconSídlo Firmy
APO MULTICAM s.r.o.
Ocelářská 1354/35
190 00 Praha 9, Libeň
icon296 557 282
iconmartin.bena@apomulticam.cz